phone +420 776 147 776 | email info@billbartergroup.com
HU | EN | DE | SK | CZ | RS | RU

Vítá VásBillbarter Group

Billbarter Group je řešením tak pro investory, jako i pro majitele projektů. Jsme stále se rozvíjející společnost na mezinárodních finančních trzích. Spolupracujeme s více než 25 000 klienty, kterým nabízíme široké spektrum služeb od IT až po marketingová řešení. Někteří by to pojmenovali úplným obchodním řešením, ale my nabízíme mnohem víc. Pomáhame při koupě obchodů, při jejich rozvoji, anebo ich prodeji. Uskutečňujeme sny. Hypotekárne úvěry, faktoring, financovaní výrobních prostředků, podnikové finance, stavebné úvěry, koupě podniků a nabízíme celý rad dalších finančních služeb. A jsme schopni nabídnout mnohem víc. Nalezneme pro Vás vhodného joint venture partnera, anebo Vám pomůžeme najít vhodné odborné řešení, s kterým môžete změnit Vaše nápady na funkční a mimořádně výnosné podnikání. Hledáte adekvátnou investiční formu, anebo dokonalého investora? Jsme připraveni pomoct Vám. Když jste zvědavý na víc, pak jste jenom na vzdálenost kliknutí od toho, aby jste se spojili s naším vysoce profesionálním týmem.

Každý investor s námi rád pracuje, nakolik máme přísné prováděcí pravidlá a náš profi tým garantuje v každém případe, že náš klient s radostí udělá další krok na uzavření úspešného obchodu. Okruh našich klientů, pocházejících z obrovského množství průmyslných odvětví, zaručuje, soustavně veľký počet výnosných projektů a investičních příležitostí. V každém případě se snažíme klienty motivovat k střetnutí s potenciálními investory. Uděláme všechny potřebné prověrky a kontroly, aby vybrané projekty byli ve vhodném stavu a formě financování. Každý z našich klientů přejde prověrkami pozadí a schopnosti uvěřování. Díky tomu, že sa chováme k našim klientům výjimečně, každý projekt nášho portofólia je připraven na financování.

icon Majitelé projektů

Vítáme vlastníky projektů z různých oblastí ekonomiky, na samém začátku nebo dokonce v pokročilé fázi. Pracujeme s vysokým stupněm ochrany údajů a důvěrnosti k ochraně zájmů našich partnerů. Pokud máte projekt, který má hodnotu v objemu minimálně 5 milionů EUR, které mohou být zajímavé pro vás stejně jako pro další zainteresované strany, pak nás neváhejte kontaktovat. Pro prvotní ověření potřebujeme od vás jenom stručný popis projektu a krátkej finanční plán, který nám zašlete elektronicky.


icon Investoři a finančníci

Naše obchodní skupina je nadšena tím, že Vám může nabídnout 100%-ní financování co nejširší škály různých projektů s návratností v průběhu 5 až 20 let. Hledáme finančníky a investory, aby nám pomohli realizovat plány majitelů projektů, které jsou na začátku prozkoumány a osobně kontrolovány. Prohlédněte si výběr z našich projektů v hodnotě 8 miliard EUR a neváhejte nás kontaktovat, pokud potřebujete naši pomoc a pokud máte pocit, že chcete s námi spolupracovat.


icon Nemovitosti

Jsme specializovaní na management vysoce hodnotných a projektů. Nabízíme téměř 15 let zkušeností zprostředkování mezinárodních obchodů v oblasti majetků a poskytujeme komplexní služby pro kupující i vlastníky majetků. Kupující se můžou spolehnout na náš tým expertů, kteří pozorně sledují a vyhodnocují nabízené nemovitosti a projekty. Očekáváme, že se s námi zkontaktují majitelé, stejně jako kupující.NÁŠ TÝM
Vyplňte prosím každé políčko!
Děkujeme, že jste s námi nadvázali kontakt! Moji spolupracovníci se c Vámi co nejdříve zkontaktují.

KONTAKT
You can find us on 13, Czuczor street, Győr, 9022-H

Governing office is Billbarter Hungaria Zrt. (Registration number:0110047077; Tax number:23395149-2-43; Represented by: Hodnics István Márton CEO)

icon 1 13, Czuczor street, Győr, 9022-H

icon 2 +36 96 528 096

icon 3www.billbartergroup.com