phone +421 903 700 800 | email info@billbartergroup.com
HU | EN | DE | SK | CZ | RS | RU

Víta VásBillbarter Group

Billbarter Group je riešením tak pre investorov, ako aj pre majiteľov projektov. Sme sústavne sa rozvíjajúca spoločnosť na medzinárodných finančných trhoch. Spolupracujeme s viac ako 25 000 klientmi, ktorým ponúkame široké spektrum služieb od IT riešení až po marketingové aktivity. Niektorí by toto nazvali úplným obchodným riešením, ale my ponúkame omnoho viac. Pomáhame pri nákupe obchodov, pri ich rozvíjaní, alebo ich predaji. Uskutočňujeme sny. Hypotekárne úvery, faktoring, financovanie výrobných prostriedkov, podnikové financie, stavebné úvery, kúpa podnikov a poskytujeme celý rad ďalších finančných služieb. A sme schopní ponúknuť o mnoho viac. Nájdeme Vám vhodného joint venture partnera, alebo Vám pomôžeme nájsť vhodné odborné riešenie, s ktorým môžete zmeniť Vaše nápady na funkčné a mimoriadne výnosné podnikanie. Hľadáte adekvátnu investičnú formu, alebo dokonalého investora? Sme pripravení pomôcť Vám. Keď ste zvedaví na viac, potom ste len na vzdialenosť kliknutia od toho, aby ste sa s spojili s naším vysoko profesionálnym tímom.

Každý investor s nami rád pracuje, nakoľko máme prísne vykonávacie pravidlá a náš profi tím garantuje v každom prípade, že náš klient s radosťou urobí ďalší krok na uzatvorenie úspešného obchodu. Okruh našich klientov, pochádzajúcich z obrovského množstva priemyselných odvetví, zaručuje, že máme sústavne veľký počet výnosných projektov a investičných príležitostí. V každom prípade sa snažíme našich klientov motivovať na stretnutia s potenciálnymi investormi. Vykonáme všetky potrebné previerky a kontroly, aby vybrané projekty boli vo vhodnom stave a forme na financovanie. Každý z našich klientov prejde previerkami pozadia a schopnosti úverovania. Vďaka tomu, že sa správame k našim klientom jedinečne, každý projekt nášho portofólia je pripravený na financovanie.

icon Majitelia projektov

Vítáme vlastníkov projektov z rôznych oblastí ekonomiky, ktorí majú svoje projekty na úplnom začiatku alebo dokonca v pokročilej fáze. Pracujeme s vysokým stupňom ochrany údajov a záujmov našich partnerov. Pokiaľ máte projekt, ktorý má hodnotu v objeme minimálne 5 miliónov EUR, a ktoré môžu byť zaujímavé pre Vás rovnako ako pre ďalšie zainteresované strany, potom neváhajte sa s nami skontaktovať. Po počiatočnom overení potrebujeme od Vás len stručný popis projektu a krátky finančný plán, ktorý nám zašlete elektronicky.


icon Investori a finančníci

Naša obchodná skupina je nadšená tým, že Vám môže ponúknuť 100%-né financovanie najširšej škály rôznych projektov s návratnosťou v priebehu 5 až 20 rokov. Hľadáme finančníkov a investorov, aby nám pomohli zrealizovat plány majiteľov projektov. Tieto plány sú na začiatku preverované a osobne kontrolované. Prezrite si výber z našich projektov v hodnote 8 miliard EUR a neváhajte sa s nami spojiť, ak potrebujete našu pomoc a pokiaľ máte pocit, že chcete s nami spolupracovať.


icon Nehnuteľnosti

Sme špecializovaní na management vysoko hodnotných nehnuteľností a projektov. Ponúkame takmer 15 rokov skúseností sprostredkovania medzinárodných obchodov v oblasti majetku a poskytujeme komplexné služby pre kupujúcich aj vlastníkov nehnuteľností a projektov. Kupující sa môžu spoľahnúť na náš tým expertov, ktorí pozorne sledujú a vyhodnocujú ponúknuté nehnuteľnosti a projekty. Očakávame, že s nami nadvážu kontakt tak majitelia, ako aj kupujúci.NÁŠ TÍM
Vyplňte prosím každé políčko!
Ďakujeme, že ste s nami nadviazali kontakt! Moji spolupracovníci čoskoro nadviažu s Vami kontakt.

KONTAKT
You can find us on 13, Czuczor street, Győr, 9022-H

Governing office is Billbarter Hungaria Zrt. (Registration number:0110047077; Tax number:23395149-2-43; Represented by: Hodnics István Márton CEO)

icon 1 13, Czuczor street, Győr, 9022-H

icon 2 +36 96 528 096

icon 3www.billbartergroup.com